Realizacje

Nagrobki/Grobowce

Naszym głównym obszarem działania są nagrobki oraz kamieniarstwo budowlane. Podejmujemy się wielu nietypowych zleceń z udziałem naturalnego kamienia.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji nagrobków z różnych gatunków kamienia takich jak np. granit, piaskowiec, marmur oraz serpentynit. Każde zlecenie jest opracowywane indywidualnie, a stosowane materiały starannie wyselekcjonowane. Efektem finalnym naszej pracy są nagrobki najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajda Państwo nagrobki pojedyncze, podwójne, w stylu zachodnim, grobowce oraz urny. Podejmujemy się wielu nietypowych zleceń z udziałem naturalnego kamienia.

Do produkcji naszych nagrobków korzystamy z m.in. granitu, marmuru czy piaskowca.

Elegancki wygląd elementów kamiennych, a także ich trwałość oraz wytrzymałość to nasza specjalność. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji nagrobków gwarantujemy, że każdy klient wyjdzie z naszego zakładu zadowolony.


NagrobkiGrobowce z piaskowca


Kostka brukowa/granitowa

Układanie kostki brukowej to wbrew pozorom dużo bardziej złożony proces. Jako, ma ona służyć nam przez lata, należy zacząć od poprawnego przygotowania podłoża pod układanie kostki brukowej. Jest to bardzo istotnym etapem pracy. Niepoprawnie przygotowane podłoże , bądź zła metoda układania kostki brukowej może w konsekwencji spowodować niestabilność powierzchni oraz pogorszenie estetyki.

Z doświadczenia wiemy, ze układanie kostki brukowej najlepiej powierzyć osobom z doświadczeniem i wiedzą, co sprawi że będą Państwo zadowoleni i nawierzchnia będzie służyć latami.