Realisierung

Nagrobki/Grobowce

Naszym głównym obszarem działania są nagrobki oraz kamieniarstwo budowlane. Podejmujemy się wielu nietypowych zleceń z udziałem naturalnego kamienia.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji nagrobków z różnych gatunków kamienia takich jak np. granit, piaskowiec, marmur oraz serpentynit. Każde zlecenie jest opracowywane indywidualnie, a stosowane materiały starannie wyselekcjonowane. Efektem finalnym naszej pracy są nagrobki najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajda Państwo nagrobki pojedyncze, podwójne, w stylu zachodnim, grobowce oraz urny. Podejmujemy się wielu nietypowych zleceń z udziałem naturalnego kamienia.

Do produkcji naszych nagrobków korzystamy z m.in. granitu, marmuru czy piaskowca.

Elegancki wygląd elementów kamiennych, a także ich trwałość oraz wytrzymałość to nasza specjalność. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji nagrobków gwarantujemy, że każdy klient wyjdzie z naszego zakładu zadowolony.

Kostka brukowa

Naturalny kamień jest wspaniałym i eleganckim elementem każdej kuchni. Można go stosować w wielu konfiguracjach – zarówno z drewnem jak i tworzywem sztucznym, w stylu nowoczesnym bądź klasycznym. Nasze blaty kuchenne spełniają wymagania najwyższej jakości wykonania. Są odporne na zarysowania i na wiele czynników zewnętrznych. Decydując się na nie, posłużą Państwu przez wiele lat jako piękny dekoracyjny dodatek kuchni.

Wykonujemy blaty kuchenne na indywidulane zamówienie. W trosce o dobro klienta stosujemy najwyższej jakości kamienie naturalne w tym granit, marmur oraz wiele innych. Każdy blat jest jedyny w swoim rodzaju, tworzony tylko raz dla jednego klienta. Dzięki naturalnej unikatowej budowie, każdy blat, nawet robiony analogicznie rożni znacznie się od siebie. Dzięki temu „sąsiad“ nigdy nie otrzyma takiego samego produktu.

UWAGA! Nie sprzedajemy gotowych produktów. Każde zamówienie jest wykonywane indywidualnie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza oferta!

Parapety/Posadzki

Granit posiada olbrzymie możliwości zastosowania w budownictwie. Stosuje się go zarówno do wnętrz jaki ze względu na bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne świetnie jako element architektury zewnętrznej. Sposobów wykorzystania jest nieskończenie wiele. Granit świetnie sprawdzi się przy schodach, ogrodzeniach, elewacjach, balustradach, oraz chodnikach. Granit jest stosowany od wieków w architekturze ogrodowej m. in. jako fontanny, estetyczne cokoły, obramowania, które dodadzą elegancji i estetyki.Poniżej kilka zdjęć naszych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii.